top of page

Kalendář akcí

Ve Fokusu se pořád něco děje.

Tady je přehled akcí, které pořádají naše podniky.

Týdny duševního zdraví

Týdny pro duševní zdraví se během 33 let své existence staly největším multižánrovou osvětovou kampaní o duševním zdraví a lidech s duševním onemocněním v České republice.

Jejím základem je organizace Fokus.

Cílem Týdnů je přiblížit veřejnosti témata spojená s duševním zdravím každého z nás. Přinést zkušenosti lidí, kteří duševním onemocněním onemocněli a dál žijí své životy i pohled na aktivity Fokusu Labe a možné způsoby prevence duševních onemocnění

Co vás čeká?

Jako každý rok se i letos můžete těšit na rozmanitý program v podobě, výstavy, Stand Up Comedy, Dnů otevřených dveří, setkávání a povídání. Vše spojené s dobrým jídlem, pitím a přátelskou domácí atmosférou ve Fokusácké gastronomii.

,,Hýčkejte své vize a své sny, jako by to byly děti vaší duše, náznaky cílů, kterých nakonec dosáhnete"

Podívejte se, co vás čeká za akce

 • 23. 9. 19:00 – 22:00
  Ústí nad Labem-město, Ulice Masarykova 846/53, 400 01 Ústí nad Labem-město-Ústí nad Labem-centrum, Česko
  Zveme vás na oslavu českých hospod a restaurací. Jídlo - pivo - zpěv. Dělá nám radost, že pět let můžeme rozvíjet prostor s úžasnou a autentickou atmosférou, který má více než stoletou historii.
 • 27. 9. 17:00 – 19:00
  Děčín, Tyršova 347/30, 405 02 Děčín, Česko
 • 29. 9. 19:00 – 21:00
  Ústí nad Labem-město, Ulice Masarykova 846/53, 400 01 Ústí nad Labem-město-Ústí nad Labem-centrum, Česko
  Vynikající kytarista, který je schopný bavit společnost celý večer a to i úplně sám. Hraje české i zahraniční hity a zvládne splnit různá hudební přání přímo na místě. Mimo jiné si zahrál například s Danielem Hůlkou, Evou Burešovou, Tomášem Savkou, nebo Petrem Vondráčkem.
bottom of page